Кошик
105 відгуків
" Всесвіт Захисту Рослин "
+380 (67) 708-05-32
+380 (95) 040-57-15
+380 (97) 595-84-98

Добрива Минералис

 

ТОВ «Минералис Україна» з 2012 року займається виробництвом високоякісних добрив, широко використовуються в сільському господарстві.

Одним з основних напрямків діяльності компанії є виробництво рідких комплексних добрив Мікро-Минералис і Нано-Минералис, які використовуються для  підживлення рослин та фертигації.

Мікро Минералис – це рідке добриво, яке містить повний набір необхідних для росту рослини мікроелементів. У процесі застосування вони інтенсифікує обмінні процеси в сільськогосподарських культурах, тим самим сприяючи їх зростанню і збільшенню врожаю на 30-50%.

Нано Минералис – це добриво, яке має у своєму складі ряд мікроелементів (цинк, мідь, магній та ін) у вигляді нанокарбоксилатов.

Використовуваний комплекс мінералів швидко засвоюється рослиною, що дає значний поштовх до його зростання. При цьому він не містить ніяких домішок, які могли б надати небажаний побічний ефект на ріст та дозрівання урожаю.

Своєчасне внесення Нано-Минералис сприяє тому, що рослини досить легко переносять екстремальні погодні умови, наприклад, спеку, продовжуючи при цьому розвиватися.

Застосування вказаного комплексу добрив в середньому в чотири рази збільшує кореневу систему рослини, що за рахунок збільшення площі дає йому можливість більш інтенсивно споживати корисні речовини з грунту. В результаті при правильному дозуванні і своєчасності внесення, Нано-Минералис врожайність сільськогосподарських культур збільшується приблизно на третину.

Своєчасно проведена обробка рослин Мікро Минералесом сприяє тому, що вони легко переносять найсуворішу зиму, а також забезпечує захист від різного роду захворювань, яким вони часто піддаються.

Хелатні добрива проникають в рослину досить легко, так як присутні в них частки металів мають поверхневий заряд електрики, що забезпечує їх прилипання до стебла і листя рослини. Наноудобрения це принципово нова технологія виробництва хелатів металів.

Підгодівлю листовими мікродобривами слід проводити до того, як у рослин з'являться симптоми нестачі мінералів, і в цьому випадку ефект від її використання буде значно вище.

Зазначені мікродобрива купити ви можете в ТОВ «Всесвіт Захисту Рослин», який є офіційним дилером ТОВ «МИНЕРАЛИС Україна».

 

Інтерв'ю директора заводу Юрія Ліпського про унікальність технології та продукції доступне за посиланням:

Інтерв'ю директора заводу Минералис, купити мікродобрива     

 

  https://youtu.be/fWu89RbgdVo

 

Товар доставляється Новою Поштою зі складу компанії-виробника                               (р. Васильків, Київської області).

Вся продукція ТОВ "Минералис Груп" у нас на складі є завжди (в будь-який робочий день заводу). Строк поставки по Україні Новою Поштою 1 добу.

ПРИ ЗАМОВЛЕННІ З САЙТУ ПРАЦЮЄ ДОДАТКОВА ЗНИЖКА (7% від 200 л). 

Замовлення від 5 тонн доставляється безкоштовно, за рахунок заводу.

У квітні - травні прийом замовлень БЕЗ ВИХІДНИХ.

Телефони для консультації і  замовлення:

+38 067 70 80 532     +38 095 04 05 715

ПРИ ЗАМОВЛЕННІ З САЙТУ ПРАЦЮЄ ДОДАТКОВА ЗНИЖКА (7% від 200 л). 

Замовлення від 5 тонн доставляється безкоштовно, за рахунок заводу.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner