Кошик
105 відгуків
" Всесвіт Захисту Рослин "
+380 (67) 708-05-32
+380 (95) 040-57-15
+380 (97) 595-84-98

ІНОКУЛЯНТИ і Біопрепарати (інсектициди, акарицыды, органічні фунгіциди, біодобрива) Минералис

Інокулянти для заселення насіння бобових культур азотфіксуючими бульбочковими бактеріями.

Біопрепарати для природного розпушення грунту, розкладання стерні, збагачення біоагентами.

Биофунгициды для профілактики і лікування рослин від бактеріальних і грибкових інфекцій, природні вороги (антогоністи) збудників бактеріозів: кореневого раку, бактеріального опіку, судинного бактеріозу та ін А так само збудників грибкових ззаболеваний: фузаріозу, альтернаріозу, септоріозу, справжньої борошнистої роси.

Біоінсектициди контактні, знищують жуків та їх личинок, гусениць будь-якого віку (опушених і гладких), тлю, цикадок, сарану та ін.

Акарициди біологічні для знищення рослиноїдних кліщів у саду, теплиці, аранжерее, парнику, кімнатних умовах. Павутинного кліща на грядках, в соєвому полі. Контактні.

Для вирощування чистих органічних фруктів, овочів, винограду, зелені, лікарських трав, кормів і польових культур. Для екопоселень, помість, парків, міських садів і дач.

Фасовка від 1 літра. Відправлення у день замовлення. Доставка Новою Поштою.

Накладений платіж. Сертифікати "Органік Стандарт".

ТОВ «Всесвіт Захисту Рослин» запрошує виробників сільськогосподарської продукції скористатися можливістю придбання  за доступними цінами инокуляны і біопрепарати Минералис.

Інокулянти – це біопрепарати, які містять у собі живі культури мікроорганізмів, які при обробці ними ґрунту або насіння перед посадкою будуть сприяти зростанню рослин.

Використання інокулянтів дає наступний позитивний ефект:

  • Приблизно на одну третину підвищує врожайність рослин, економлячи на мінеральних добривах.
  • Сприяє інтенсифікації поглинання кореневою системою рослини азоту і фосфору з грунту.
  • Сприяє відновлення виснажених грунтів: досягається це за рахунок насичення їх вмісту в атмосфері азотом. Додатковою перевагою також є те, що після такої обробки грунту, додаткове внесення в грунт азотних добрив не потрібно.
  • Ефект від внесення в грунт інокулянтів зберігається надовго і позитивно впливає на зростання наступних культур, передбачених сівозміною.
  • Біопрепарати не вимиваються з грунту навіть інтенсивними дощами.
  • Сприяють підвищенню опірності рослин різного роду захворювань.

Інокулянти купити можна як для того, щоб провести передпосівну підготовку грунту, так і для передпосадкової обробки насіння, яка робиться наступним чином. Безпосередньо в день сівби насіння завантажуються в машину для протруювання насіння, а якщо її немає, то в звичайну бетономішалку. Туди ж додається розчин: 1-1,5 л інокулянту на 10 л води, після чого насіння ретельно перемішуються. Після цього вони витягуються з машини, злегка підсушуються, після чого можуть бути зібрані і висіяні в грунт.

Витрата інокулянту залежить від культури, однак у середньому його потрібно 1-1,5 літра на тонну насіння. Перед використанням інокулянт розводиться звичайною водою в пропорції 1:5-1:10.

Біопрепарати для рослин, які також є у продажу в ТОВ «Всесвіт Захисту Рослин», призначені для того, щоб захистити посіви від шкідників.

Обробка ними рослин здійснюється шляхом обприскування, при цьому використовується розчин є безпечним для працюючих з ним людей.

Обприскування рослин проводиться по мірі необхідності та не залежить від фази розвитку рослини.

Обов'язковою умовою ефективності використання засобу є приготування розчину безпосередньо перед початком процесу обробки – при зберіганні він швидко втрачає свої властивості. Застосувати протягом 24 годин.

Звернення до аграріям!

Шановні колеги, ми продаємо Інокулянт для сої Біо-Минералис вже протягом 12 років і з року в рік стикаємося з типовою ситуацією. Прохладная погода в начале апреля позволяет думать, что посевная затянется и инокулянт понадобится еще не скоро. Потом "вдруг" наступает стремительная весна..., созревание и пересыхание грунта..., а на календаре Пасхальные выходные или Первомай, или День Победы. Законные выходные на Заводе Минералис и у перевозчиков. В результате - долгая доставка, опоздание с посевом и т.д. 

Насегодня у нас уже сложилась традиция - мы отправляем оповещение о наличии свежего инокулянта всем нашим клиентам. Это происходит сразу после запуска производственной линии и наработки необходимого объема Био-Минералиса.

В результате - большинство наших агрономов получают инокулянт в оптимальные сроки. Спокойно проводят посев и собирают высокий урожай.

В связи с этим, мы предлагаем всем желающим  заказать инокулянт для сои вовремя, оставить свои контактные данные в сообщениях на сайте или заполнить форму обратной связи. 

Мы обязательно напомним Вам о том, что уже пора! Вы ЗАПАСЕТЕСЬ инокулянтом и ВОВРЕМЯ  посеете.

Кроме того, для ВСЕХ зарегистрированных клиентов действует ПОСТОЯННАЯ скидка 5%. 

Спасибо, что Вы с нами.  Хорошего урожая!

Ждем Ваших отзывов.

Купить инокулянт для сои Днепропетровск, Винница, Кировоград, Черкассы, Одесса, Черновцы, Тернополь, Житомир, Чернигов, Запорожье, Николаев, Харьков, Полтава, Сумы, Херсон

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner