Кошик
105 відгуків
" Всесвіт Захисту Рослин "
+380 (67) 708-05-32
+380 (95) 040-57-15
+380 (97) 595-84-98

Декоративні рослини. Квітучі ліани, дерева, чагарники. Сакура. Самшит.

ТОВ «Всесвіт Захисту Рослин» пропонує всім бажаючим придбати за доступною ціною саджанці винограду, малину і розсаду полуниці, вирощені ЛПХ «1-й Мартусовский Виноградник».

Бориспіль, сад, черешня, вишня, черивишня, дюки, гібрид, зимостійкий, стійкий, вирощування, абрикос, слива, груша, мигдаль

У нас в асортименті є шкілки і саджанці-однолітки столового винограду, придатні як для промислової посадки, так і для розбивки винограднику на дачній ділянці.

Практика показала, що посадка короткою, свежеукорененной лози з одним-трьома очками неефективна, так як хоча ціна на них і не висока, але виноградар вимушено втрачає рік до того моменту, поки вони почнуть плодоносити. Тому ми пропонуємо нашим покупцям вже визріла лозу з вісьмома - п'ятнадцятьма очками і з розвиненим коренем, довжина якого доходить до півметра.

Перед тим, як приступити до вирощування однорічок на продаж, в ЛПХ «1-й Мартусовский Виноградник» було проведено їх ретельний селекційний відбір, і ті з них, які не встигають визріти в умовах центральної та північної України, а також схильні до захворювання мілдью, виключені зі списку підлягають вирощування.

Доставка саджанців, куплених покупцями, проводиться в спеціальній упаковці, що гарантує їх від пошкоджень під час транспортування.

Також ми пропонуємо всім бажаючим придбати наявну у нас в широкому асортименті розсаду суниці садової високоврожайних промислових сортів короткого і нейтрального дня.

Приживлюваність саджанців – основна проблема, яка хвилює покупців, і тому ми зважено підійшли до питання упаковки розсади, щоб вона в цілості й схоронності дійшла до покупців.

Розсада полуниці і суниці пакується в спеціальну грунтосуміш, куди додані добрива. Завдяки цьому розсада переносить транспортування і може бути доставлена у віддалені регіони країни.

Після отримання посилки покупцеві залишиться зробити найпростіші дії:

  • Розкривши посилку і переконавшись в тому, що саджанці прибутку в нормальному стані, для кращої приживлюваності обробити їх спеціальними препаратами, що регулюють коренеутворення. При цьому між процесом обробки та посадки розсади повинно пройти не менше години.
  • Викопати посадкові лунки, додавши них необхідну кількість добрив.
  • Якщо коренева система перевищує розміри лунки, то її необхідно підрізати так, щоб виключити її згинання при укладанні.
  • Полити висаджену розсаду.
При ретельному дотриманні технології посадки та догляду рослини, які виросли з придбаний у ТОВ «Всесвіт Захисту Рослин» розсади полуниці і суниці, вже в перший рік дадуть урожай. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner